Lista Realizacji

Zrealizowane sale zabaw

Firma Sayland działa na rynku już od wielu lat, przez co posiadamy wykwalifikowaną kadrę techników, która wyprodukowała i zamontowała wiele sal zabaw w miastach na terenie całej Polski oraz różnych krajach w Europie.

Wykonane projekty to realizacja indywidualnych zleceń, nie tylko sal zabaw dla dzieci, ale także wersje „mini” dla maluchów, by i one mogły zaznać zabawy i czerpać z tego radość. Staramy się pomóc w adaptacji pomieszczeń by zagospodarować maksymalnie przestrzeń do zabawy. Dzięki temu nasze sale zabaw służą klientom, jak i dzieciom przez długi okres czasu, zapewniając zabawę na najwyższym poziomie.

Do realizacji zamówień korzystamy z najlepszych, i najbardziej sprawdzonych materiałów, co przekłada się na żywotność sali, jej odporność a przede wszystkim, urozmaicony i wspaniały wygląd. Wszystkie nasze sale zabaw są bezpieczne, a budujemy je z zachowaniem obowiązujących norm PN- EN1176 oraz PN-EN1177.

Serdecznie zapraszamy i gorąco zachęcamy do odwiedzin na zrealizowanych salach zabaw i podzieleniem się z nami opinią na ich temat. Zrealizowane sale zabaw znajdziecie Państwo w poniższej liście.

Szwecja - Dania

Gdansk - Karlskrona

Dabrowa Gornicza

Zadzwoń

Szanowni Państwo,

informujemy, że firma Sayland.pl zmieniła nazwę na MDB Playground  - zapraszamy do nowej witryny internetowej - https://mdbplayground.pl/

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu
534 000 867
mdbplayground@gmail.com