wizualizacja

Wizualizacje

Firma Sayland od lat oferuje usługi na najwyższym poziomie. Dotyczy to również projektowania sal zabaw dla dzieci, tak aby klient mógł zobaczyć swoją wymarzoną wewnętrzną salę zabaw, jeszcze zanim przystąpimy do jej produkcji. Na tym etapie zamówienia, jesteśmy w stanie dowolnie zmieniać projekt sali zabaw, by spełnić oczekiwania klienta.

Projekty sal zabaw tworzymy z należytą starannością, sugerując się potrzebami i pomysłami klienta, by dostosować salę zabaw do przeznaczonego pomieszczenia lub obiektu. Już w tak wczesnej fazie, uzgadniane są wszystkie elementy wyposażenia bezpiecznej sali zabaw. Dotyczy to zarówno urządzeń, przeszkód, kształtu i wyglądu sali. Projekt jest odwzorowaniem przyszłej wewnętrznej sali zabaw, i to Klient musi być zadowolony – tak z projektu, jak i sali zabaw.

Spełniamy marzenia i indywidualne pomysły klientów o własnej sali zabaw dla dzieci. Sala zabaw ma służyć długi okres czasu, być bezpieczna, i nieść radość bardzo wielu dzieciom oraz prowadzić ku zadowoleniu ich rodziców i opiekunów. Na bezpieczeństwo dzieci kładziemy szczególny nacisk, z zachowaniem obowiązujących norm PN-EN1176 oraz PN-EN1177.

Zadzwoń

Szanowni Państwo,

informujemy, że firma Sayland.pl zmieniła nazwę na MDB Playground  - zapraszamy do nowej witryny internetowej - https://mdbplayground.pl/

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu
534 000 867
mdbplayground@gmail.com